wtorek, 16, styczeń 2018
Numer alarmowy: 998 lub 112

Wynik przetargu z dnia 22 lipca 2017r.

Zapytanie ofertoweZarząd Ochotniczej Straży Pożarnej przedstawia protokół z przetargu nieograniczonego z dnia 22 lipca 2017r. w sprawie dostawy średniego samochodu ratowniczo -gaśniczego dla OSP Sława:

Sponsorzy biegu strażackiego

Zostań jednym z nas 

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Sławie składa serdeczne podziękowania dla sponsorów, którzy wsparli organizowany przez nas I Bieg Strażacki z OSP Sława:

 

 

 

 

Patronat medialny objęli:

 

 

Walne Zebranie Sprawozdawcze

Zostań jednym z nas Drodzy druhowie!

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Sławie informuje, iż dnia 11.03.2017r. o godz. 18:00, w remizie OSP odbędzie się Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze za rok 2016. W przypadku nie odbycia się zebrania w powyższym terminie, ustala się drugi termin na 11.03.2017r. o godz. 18:30. Obecność wszystkich członków OSP obowiązkowa.

Kalendarze Strażackie 2017

Kalendarz strażacki 2017 Ruszyła właśnie coroczna akcja wsparcia finansowego Ochotniczej Straży Pożarnej w Sławie. Jak co roku prowadzimy zbiórkę pieniędzy za kalendarze strażackie. Jeśli chcesz nas wspomóc, przekaż darowiznę w dowolnej kwocie w zamian za egzemplarz niepowtarzalnego kalendarza Sławskich Strażaków. Środki zebrane podczas akcji zostaną w całości przeznaczone na zakup sprzętu ratowniczego. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nas w poprzednich latach oraz zachęcamy do wsparcia również w roku bieżącym. Ze środków zebranych za kalendarze na rok 2016 zakupiliśmy specjalistyczny sprzęt ratowniczy. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Poniżej prezentujemy projekt tegorocznego kalendarza.

Kalendarz OSP Sława 2017