poniedziałek, 27, luty 2017
Numer alarmowy: 998 lub 112

Walne Zebranie Sprawozdawcze

Zostań jednym z nas Drodzy druhowie!

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Sławie informuje, iż dnia 11.03.2017r. o godz. 18:00, w remizie OSP odbędzie się Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze za rok 2016. W przypadku nie odbycia się zebrania w powyższym terminie, ustala się drugi termin na 11.03.2017r. o godz. 18:30. Obecność wszystkich członków OSP obowiązkowa.

Kalendarze Strażackie 2017

Kalendarz strażacki 2017 Ruszyła właśnie coroczna akcja wsparcia finansowego Ochotniczej Straży Pożarnej w Sławie. Jak co roku prowadzimy zbiórkę pieniędzy za kalendarze strażackie. Jeśli chcesz nas wspomóc, przekaż darowiznę w dowolnej kwocie w zamian za egzemplarz niepowtarzalnego kalendarza Sławskich Strażaków. Środki zebrane podczas akcji zostaną w całości przeznaczone na zakup sprzętu ratowniczego. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nas w poprzednich latach oraz zachęcamy do wsparcia również w roku bieżącym. Ze środków zebranych za kalendarze na rok 2016 zakupiliśmy specjalistyczny sprzęt ratowniczy. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Poniżej prezentujemy projekt tegorocznego kalendarza.

Kalendarz OSP Sława 2017

Nekrolog

Komendant Gminny OSP w Sławie nie żyje Z głębokim żalem zawiadamiamy, iż w dniu 20 maja 2016r., na wieczną służbę odszedł z naszych szeregów druh Tadeusz Żarczyński, członek OSP Stare Strącze, wieloletni Komendant Gminny Ochotniczych Straży Pożarnych w Sławie, członek Zarządu Wojewódzkiego OSP RP województwa lubuskiego. Człowiek wielkiego serca, nieodżałowany Przyjaciel Strażaków.

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w dniu 24.05.2016r. (wtorek), o godzinie 15:00, w Kościele Parafialnym p.w. Św. Jadwigi w Starym Strączu.

Zarząd oraz członkowie OSP w Sławie składają rodzinie i przyjaciołom wyrazy głębokiego współczucia. Cześć jego pamięci!

 

Dzień Dziecka z OSP Sława

Serdecznie zapraszamy na Dzień Dziecka z OSP Sława. Już 4 czerwca br. na plaży SCKiW w Sławie.

Dzień Dziecka z OSP Sława

Nowy Zarząd OSP w Sławie

Nowy Zarząd W dniu 12.03.2016r. odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo - Wyborcze członków naszej jednostki, na którym został wybrany nowy skład Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej.

 

 

 

 Nowi członkowie Zarządu oraz KR w składzie:

  •     Prezes: dh Mariusz Drogosz
  •     Naczelnik: dh Dominik Poddenek
  •     Z-ca naczelnika: dh Mariusz Korczyc
  •     Sekretarz: dh Łukasz Dudziak
  •     Skarbnik: dh Marcin Kajda
  •     Gospodarz: dh Andrzej Wojciech
  •     Członek Zarządu: dh Rafał Baron

 

  •     Przewodnicząca KR: dh Katarzyna Miśkiewicz
  •     Z-ca Przewodniczącej KR: dh Krzysztof Rohatyński
  •     Członek KR: dh Marek Koryń

będą pełnili swoje funkcje przez pięć kolejnych lat. Podczas zebrania wybrano również członka wydelegowanego na zjazd Zarządu Miejsko-Gminnego OSP, dh Mariusza Drogosza.

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze

Zostań jednym z nas Drodzy druhowie!

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Sławie informuje, iż dnia 12.03.2016r. o godz. 17:00, w remizie OSP odbędzie się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze za rok 2015. W przypadku nie odbycia się zebrania w powyższym terminie, ustala się drugi termin na 12.03.2016r. o godz. 17:15. Obecność wszystkich członków OSP obowiązkowa.